moto-park.pl

Motoryzacja w najlepszym wydaniu

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz skutecznie zabezpieczyć swoje auto przed kradzieżą? Poznaj system, który sprawi, że w sytuacji, gdy Twój pojazd padnie łupem złodziei, odzyskasz go nawet w ciągu doby od zgłoszenia przestępstwa.

Odpowiednie zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu to bardzo istotna sprawa dla każdego kierowcy. Nikt nie chce w końcu stracić swojej własności, narazić się na duże niespodziewane wydatki i pożegnać się z wygodą, jaką daje podróżowanie swoim prywatnym pojazdem.

Co zatem możesz zrobić, by zadbać o bezpieczeństwo swojego auta? Dobrym wyborem będzie zakup modułu radiowego, który ułatwia szybkie odzyskanie samochodu po kradzieży i jest dużo skuteczniejszy niż np. lokalizatory GPS czy jakiekolwiek blokady mechaniczne.

Niezawodna radiowa ochrona

IKOL SVR to system radiowy, stworzony w celu odnajdywania skradzionych pojazdów. Jego sygnał działa w oparciu o objętą tajemnicą częstotliwość. Czyni go to niezależnym od powszechnie dostępnych sieci telekomunikacyjnych, niezagłuszalnym nawet przez najlepsze zagłuszarki i dostępnym w takich miejscach, jak tunele, garaże czy metalowe baraki.

Warto dodać, że IKOL SVR niezawodnie ochroni Twój samochód nie tylko w Polsce, ale też na terenie Europy. Co więcej, jest on niewykrywalny dla złodziei i może być użyty do zabezpieczenia pojazdów z systemem bezkluczykowym.

Jak działa system radiowy IKOL SVR?

Radiowy system do lokalizowania i odzyskiwania pojazdów po kradzieży działa w następujący sposób:

  1. Certyfikowany montażysta IKOL instaluje w samochodzie moduł. Ze względów bezpieczeństwa nawet właściciel nie jest informowany o miejscu, w którym ukryto odbiornik.
  2. Moduł pozostaje nieaktywny do momentu zgłoszenia kradzieży.
  3. Kiedy dojdzie do kradzieży, właściciel informuje o tym Centrum Operacyjne IKOL i policję. Do dokonania zgłoszenia należy podać Centrum Operacyjnemu osobisty Kod Sekretny.
  4. Moduł zostaje aktywowany, a grupy poszukiwawcze IKOL i policja jadą na akcję odzyskania pojazdu.
  5. Odzyskane auto wraca do właściciela.

Jeden system w trzech wariantach

System IKOL SVR jest dostępny w trzech wersjach:

  1. IKOL SVR Standard – to niezawodne radiowe zabezpieczenie auta przed kradzieżą, które sprawdza się niezależnie od wybranego przez złodzieja sposobu przejęcia pojazdu. Ten wariant systemu nie zapisuje danych o przejazdach i nie przesyła lokalizacji – moduł nie ma GPS-a i jest wyłączony do momentu zgłoszenia kradzieży.
  2. IKOL SVR Alarm – oferuje to, co wariant Standard, a do tego został wzbogacony o możliwość zdalnego uzbrajania czujników wewnętrznych auta i opcje konfigurowania alertów dotyczących ruchu pojazdu.
  3. IKOL SVR Sky – to najbardziej rozbudowana propozycja od IKOL, posiadająca wszystko to, co było wymienione przy wariantach Standard i Alarm. Jedyną różnicą jest wbudowany GPS, który umożliwia obserwowanie pojazdu w czasie rzeczywistym i tworzenie raportów, daje dostęp do historii przejazdów i oferuje szereg innych usług z zakresu monitoringu. Wersja Sky to zatem połączenie funkcjonalności lokalizatora GPS i modułu radiowego.

Podsumowując, IKOL SVR gwarantuje Twojemu samochodowi bezpieczeństwo, a Tobie wygodę i pewność, że w razie kradzieży nie stracisz bezpowrotnie swojego pojazdu.