moto-park.pl

Motoryzacja w najlepszym wydaniu

Jak tankować i oszczędzać, dzięki karcie paliwowej?

Karta paliwowa Moyl

Ostatnie tygodnie to okres nie napawający optymizmem kierowców pojazdów napędzanych przy pomocy paliwa. A wszystko to z powodu stale rosnących cen wszystkich dostępnych paliw oraz prognozy nie przewidującej zmiany tego stanu rzeczy. Zwyżka ta jest na tyle duża i dynamicznie postępująca, że w szybkim czasie uderzy nie tylko we właścicieli flot, ale i osoby prywatne poruszające się na co dzień samochodem osobowym bądź jednośladem. Nie oznacza to jednak, że osoby te muszą zrezygnować lub znacznie ograniczyć częstotliwość korzystania z pojazdów, bo oto z pomocą przychodzi karta paliwowa Moyl.

Moyl to nieustannie rozwijająca się, innowacyjna marka, której główną misją jest zmniejszenie wydatków transportowo-motoryzacyjnych klientów indywidualnych oraz firm. Moyl zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem rozwiązań mających zmniejszyć wydatki na paliwo i części eksploatacyjne a także automatyzację działań kontrolnych i ewidencyjnych związanych z korzystaniem z pojazdu. Wszystko to zgodnie z koncesją Urzędu Regulacji Energetyki na obrót paliwami ciekłymi nr OPC/17617/66150/W/OKR/2020/JWi.

Jakie korzyści niesie ze sobą użytkowanie karty paliwowej?

Jednym z podstawowych produktów marki jest karta paliwowa Moyl, której właściciele mogą liczyć na niezwykle korzystne zniżki, zarówno na zakup paliwa jak i na usługi i akcesoria motoryzacyjne. Wśród bogatego wachlarza zalet, jakie niesie ze sobą korzystanie z karty Moyl można wymienić następujące punkty:

  • Moyl obiecuje swoim klientom znacznie korzystniejsze zniżki na ceny paliw znajdujących się w ofercie stacji benzynowych, dzięki negocjacjom przeprowadzanym przez pracowników marki z największymi koncernami paliwowymi. Jest to oferta skierowana wyłącznie do posiadaczy karty, która znacznie przewyższa rabaty dla standardowych klientów tego typu punktów w całym kraju. Zniżki oferowane użytkownikom karty Moyl mieszczą się zazwyczaj w przedziale od 12 do 25 gr na litrze paliwa. Dodatkowo marka przewidziała również rabaty, do 20% na akcesoria. Jest to, bez wątpienia, ogromna oszczędność pieniędzy, którą nie mogą poszczycić się samodzielnie działający przedsiębiorcy;
  • Inne zalety karty to intuicyjny portal internetowy stworzony przez Moyl, który umożliwia łatwe tworzenie raportów o wykorzystaniu karty paliwowej dla całej floty aut, co pozwala oszczędzać czas i na bieżąco kontrolować wydatki, nawet w dużych firmach posiadających wiele aut. Pozwala to również uniknąć sytuacji generowanych przez pracowników firmy, jeżdżących nieekonomicznie lub nieuczciwe wydających zbyt wiele;
  • Prepaidowy charakter karty Moyl usprawnia również kontrolę nad wydatkami poprzez konieczność wcześniejszego doładowania jej przed użyciem;
  • Marka Moyl oferuje również możliwość uzyskania karty paliwowej z możliwością kredytu kupieckiego, który pozwala przesunąć w czasie płatność za zakupione paliwo. Może to być sporym ułatwieniem w przypadku problemów finansowych lub tymczasowego braku gotówki, szczególnie dla firm, których główny zysk pochodzi z usług transportowych.
  • Wraz z kartą paliwową klienci Moyl otrzymują również pakiet narzędzi do optymalizacji zarządzania swoją flotą samochodową, wśród których wymienić można chociażby program służący fakturowaniu elektronicznemu.

Karty flotowe Karta Paliwowa Moyl

Jak otrzymać kartę paliwową?

Aby skorzystać z tych niezwykle korzystnych warunków oferowanych przez Moyl wystarczy jedynie wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.moyl.pl/zamow-karte, dzięki czemu specjaliści pracujący dla Moyl przygotują specjalnie opracowaną ofertę rabatową. Wypełnienie i przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy i stanowi jedynie bezpłatną podstawę do indywidualnej analizy każdego przypadku. Pozwala ono na obliczenie szacunkowego zapotrzebowania na paliwo i określenie możliwych rabatów na wszelkie produkty i usługi wyodrębnione w regulaminie użytkowania karty.

Moyl to innowacja i szansa dla wszystkich użytkowników pojazdów, którzy spędzają wiele godzin za tzw. kółkiem oraz wsparcie dla firm posiadających różnej wielkości floty samochodów. Moyl to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy ale i zwiększenie bezpieczeństwa wszelkich transakcji. Karta paliwowa Moyl to możliwość korzystania z auta na niezwykle przyjaznych dla kierowcy warunkach i szansa na rozwój firmy na jasnych i stałych zasadach.